Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 836906 |
| Кросс-номери | 836906 |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 28 мм |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴

