
Підшипник у корпусі UCP 205 (25 мм)
84 ₴
- Готово до відправки
- Код: UCP205
- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності більше 30 шт. на 08.05.2026р.
Підшипник у корпусі UCP 205
Перейти до габаритних розмірів
Підшипниковий вузол, що самовстановлюється (самоцентрується), який складається з чавунного корпусу серії P і підшипника кулькового радіального однорядного з закріпною втулкою і сферичною посадкою по зовнішньому кільцю UC 205.
У комплекті: корпус, підшипник зі стопорами, маслянка, заглушка.
Підшипник обертається в корпусі! Він не криво посаджений!
Корпус чавунний! При монтажі не застосовувати ударні інструменти! Не використовувати на машинах та вузлах з ударними навантаженнями!
Підшипник відповідає стандарту ДСТУ 520:2014
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | UCP205 |
| Виробник | FO Bearing |
| Кросс-номери | UCP205 |
| Країна виробник | Китай |
| Вид підшипника | Півосі |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип підшипника | Кочення |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 25 мм |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність корпусу | Да |
| Ущільнювач | Да |
- Ціна: 84 ₴

