Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ</p> Тов
Підшипник 46315Л (7315ACM)
Підшипник кочення кульковий радіально-упорний однорядний з сепаратором латунним нероз'ємні зі скосом на зовнішньому кільці з кутом контакту = 26°
Розмір (øвн х øзов х h), мм: 75х160х37
Підшипник відповідає стандарту ДСТУ 520:2014
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 46315Л |
| Кросс-номери | 46315, 7315 |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 75 мм |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴

