Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності на 08.05.2026р.
Підшипник 5-3182113Л.
Підшипник роликовий радіальний циліндричний з латунним сепаратором.
Підшипник відповідає стандарту ДСТУ 520:2014
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5-3182113Л |
| Кросс-номери | 5-3182113, NN3013 |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 65 мм |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴

