Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ</p> Тов
Підшипник 2007928 (32928X). Підшипник роликовий радіальний конічний.
Застосування:
Крани та навантажувачі Навантажувач
Металургія Основне та допоміжне обладнання металургійного виробництва
Трактор Т-11.01 Бульдозер. Тяжкий промисловий трактор. Бортова передача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2007928 |
| Кросс-номери | 2007928, 32928X |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 140 мм |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 140 мм |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴

