Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності на 08.05.2026р.
Підшипник кульковий радіальний однорядний 80105 ( ISO 6005 ZZ) із захисними металевими шайбами. Підшипник відповідає стандарту ДСТУ 520:2014
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 80105 |
| Кросс-номери | 80105, 6005 ZZ |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 25 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴

