
Сальник 35*63,3*9/12,5 (35 63,3 9/12,5) NBR
66 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: С356339125
- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності більше 30 шт. на 08.05.2026р.
Манжета металогумова (сальник) армована з пружиною, формованою робочою кромкою та посиленим (збільшеним) пильником TCY 35х63,3-9/12,5 маслобензостійка без напрямку обертання матеріал NBR (нітрильний каучук).
Основні характеристики:
Внутрішній діаметр, мм: 35
Зовнішній діаметр, мм: 63,3
Висота (товщина), мм: 9
Тип виконання (ГОСТ/DIN): 2,2+ (TCY)
Діаметр ущільнювальної пластини, мм: -
Висота (товщина) по пильнику, мм: 12,5
Напрямок обертання: -
Наявність пружини: +
Робоче середовище: Неагресивні рідини, нафтопродукти
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | С356339125 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 63.3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид манжети | Армована |
| Діаметр внутрішній | 35 мм |
| Діаметр зовнішній | 63.3 мм |
| Виконання манжети | З формованою кромкою |
| Особливості | з посиленим пильником (TCY) |
- Ціна: 66 ₴
