
Сальник 34*63*9/15 (34 63 9/15) правого обертання NBR Сальник колінвалу, КПП
72 ₴
- Готово до відправки
- Код: С3463915П
- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності більше 30 шт. на 08.05.2026р.
Манжета металогумова (сальник) армована з пружиною, формованою робочою кромкою та з додатковими радіальним та осьовим пильниками TCY 34х63-9/15 маслобензостійка з маслознімною насічкою правостороннього обертання матеріал NBR (нітрильний каучук).
Основні характеристики:
Внутрішній діаметр, мм: 34
Зовнішній діаметр, мм: 63
Висота (товщина), мм: 9
Тип виконання (ГОСТ/DIN): 2,2+ (TCY)
Діаметр ущільнювальної пластини, мм: -
Висота (товщина) по пильнику, мм: 15
Напрямок обертання: правого обертання
Наявність пружини: +
Робоче середовище: Неагресивні рідини, нафтопродукти
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | С3463915П |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид манжети | Армована |
| Діаметр внутрішній | 34 мм |
| Діаметр зовнішній | 63 мм |
| Виконання манжети | З формованою кромкою |
| Особливості | з маслознімною насічкою правостороннього обертання, з радіальним та осьовим пильниками ТС7 |
- Ціна: 72 ₴
