
Манжета армована 17*30/37*8 (17 30/37 8) NBR
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Код: С1730378
- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності більше 30 шт. на 08.05.2026р.
Манжета металогумова армована з пружиною, формованою робочою кромкою та пильником TCA5 17х30/37-8 маслобензостійка без напрямку обертання матеріал NBR (нітрильний каучук).
Основні характеристики:
Внутрішній діаметр, мм: 17
Зовнішній діаметр, мм: 30
Висота (товщина), мм: 8
Тип виконання (ГОСТ/DIN): ТСA5
Діаметр ущільнювальної пластини, мм: 37
Висота (товщина) по пильнику, мм: -
Напрямок обертання: -
Наявність пружини: +
Робоче середовище: Неагресивні рідини, нафтопродукти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BPT |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид манжети | Армована |
| Виконання манжети | З формованою кромкою |
| Висота манжети | 8 мм |
| Внутрішній діаметр манжети | 17 мм |
| Група гуми | 1 |
| Зовнішній діаметр манжети | 30 мм |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Матеріал | NBR |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище, Вода, Масло, Рідке середовище, Нафтопродукти |
| Робочий тиск | 0.05 МПа |
| Тип манжети | З пильником |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 30 мм |
- Ціна: 33 ₴
