Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ</p> Тов
Підшипник 1000909 (61909 2RS)
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двома захисними шайбами.
Розмір (øвн х øзов х h), мм: 45х68х12
Підшипник відповідає стандарту ДСТУ 520:2014
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1000909 |
| Кросс-номери | 1000909, 61909 |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 45 мм |
| Діаметр зовнішній | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴

