
Підшипник UC 212 480212
222 ₴
- Готово до відправки
- Код: UC212
+380 (50) 222-74-12
Відділ збуту- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | UC212 |
| Виробник | FO Bearing |
| Кросс-номери | UC212, 480212 |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴
