Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності більше 30 шт. на 08.05.2026р.
Підшипник HK1816 (НК182416). Підшипник кочення роликовий радіальний голчастий або з довгими циліндричними роликами однорядний з одним зовнішнім штампованим кільцем Підшипник відповідає стандарту ДСТУ 520:2014
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HK1816 |
| Кросс-номери | HK1816 |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

