Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності на 08.05.2026р.
Підшипник 180312 (6312 2RS). Підшипник кульковий радіальний з закритим сепаратором. Підшипник відповідає стандарту ДСТУ 520:2014
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 180312 |
| Кросс-номери | 180312, 6312 2RS |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

