Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна 100%
В наявності на 08.05.2026р.
Манжета металогумова армована з пружиною, формованою робочою кромкою та пильником 1,2 (SC) 24х35-7 маслобензостійка без напряму обертання матеріал NBR (нітрильний каучук).
Основні характеристики:
Внутрішній діаметр, мм: 24
Зовнішній діаметр (посадковий), мм: 35
Висота (товщина), мм: 7
Тип виконання (ГОСТ/DIN): 1,2 (SC)
Діаметр зовнішній (за ущільнювачем, пластиною ABS і т.д.), мм:
Висота (товщина) по пильнику, мм:
Напрямок обертання: -
Наявність пружини: +
Робоче середовище: Неагресивні рідини, нафтопродукти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | С24357С |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид манжети | Армована |
| Виконання манжети | З формованою кромкою |
| Діаметр внутрішній | 24 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Особливості | з пильником (TC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴

