
Манжета армована 58*84*12/15,5 2,2+ (TCY) правого обертання NBR.
60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: С588412155П
- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна 100%
В наявності на 08.05.2026р.
Манжета металогумова армована з пружиною, формованою робочою кромкою та пильником 2,2+ (TCY) 58х84-12/15,5 маслобензостійка з маслознімною насічкою правостороннього обертання матеріал NBR (нітрильний каучук).
Основні характеристики:
Внутрішній діаметр, мм: 58
Зовнішній діаметр (посадковий), мм: 84
Висота (товщина), мм: 12
Тип виконання (ГОСТ/DIN): 2,2+ (TCY)
Діаметр зовнішній (за ущільнювачем, пластиною ABS і т.д.), мм:
Висота (товщина) по пильнику, мм: 15.5
Напрямок обертання: праве
Наявність пружини: +
Робоче середовище: Неагресивні рідини, нафтопродукти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид манжети | Армована |
| Виконання манжети | З формованою кромкою |
| Висота манжети | 12 мм |
| Внутрішній діаметр манжети | 58 мм |
| Група гуми | 1 |
| Зовнішній діаметр манжети | 84 мм |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Матеріал | NBR |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Робоче середовище | Масло, Неагресивне середовище, Вода, Рідке середовище, Нафтопродукти |
| Робочий тиск | 0.05 МПа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (по пильнику) | 15.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 58 мм |
| Діаметр зовнішній | 84 мм |
| Особливості | з маслознімною насічкою правостороннього обертання, з посиленим пильником (TCY) |
- Ціна: 60 ₴
