
Сальник 35*48*11 DC NBR. Сальник вилки мотоциклу скутера
60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: С354811
- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна 100%
В наявності більш 30 од. на 08.05.2026р.
Манжета металогумова армована з пружиною, формованою робочою кромкою та з пильником посилений пружиною DC 35х48-11 маслобензостійка без напряму обертання матеріал NBR (нітрильний каучук).
Основні характеристики:
Внутрішній діаметр, мм: 35
Зовнішній діаметр (посадковий), мм: 48
Висота (товщина), мм: 11
Тип виконання (ГОСТ/DIN): DC
Діаметр зовнішній (за ущільнювачем, пластиною ABS і т.д.), мм:
Висота (товщина) по пильнику, мм:
Напрямок обертання: -
Наявність пружини: +
Робоче середовище: Неагресивні рідини, нафтопродукти
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | С354811 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 35 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Особливості | з подвійною робочою кромкою та додатковою пружиною (DC) |
- Ціна: 60 ₴

