
Сальник 44*62*8/14 (44 62 8/14) NBR
72 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: С4462814
+380 (50) 222-74-12
Відділ збуту- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності більше 30 шт. на 08.05.2026р.
Манжета металогумова (сальник) армована з пружиною, формованою робочою кромкою та посиленим (збільшеним) пильником TCY 44х62-8/14 маслобензостійка без напрямку обертання матеріал NBR (нітрильний каучук).
Основні характеристики:
Внутрішній діаметр, мм: 44
Зовнішній діаметр, мм: 62
Висота (товщина), мм: 8
Тип виконання (ГОСТ/DIN): 2,2+ (TCY)
Діаметр ущільнювальної пластини, мм: -
Висота (товщина) по пильнику, мм: 14
Напрямок обертання: -
Наявність пружини: +
Робоче середовище: Неагресивні рідини, нафтопродукти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | С4462814 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид манжети | Армована |
| Діаметр внутрішній | 44 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Виконання манжети | З формованою кромкою |
| Особливості | з посиленим пильником (TCY) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴
