
Сальник 45*62*10/12 (45 62 10/12) NBR
72 ₴
- Готово до відправки
- Код: С45621012
+380 (50) 222-74-12
Відділ збуту- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності більше 30 шт. на 08.05.2026р.
Манжета металогумова (сальник) армована з пружиною, формованою робочою кромкою та посиленим (збільшеним) пильником TCY 45х62-10/12 маслобензостійка без напрямку обертання матеріал NBR (нітрильний каучук).
Основні характеристики:
Внутрішній діаметр, мм: 45
Зовнішній діаметр, мм: 62
Висота (товщина), мм: 10
Тип виконання (ГОСТ/DIN): 2,2+ (TCY)
Діаметр ущільнювальної пластини, мм: -
Висота (товщина) по пильнику, мм: 12
Напрямок обертання: -
Наявність пружини: +
Робоче середовище: Неагресивні рідини, нафтопродукти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | С45621012 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 10 мм |
| Основні атрибути | |
| Вид манжети | Армована |
| Виконання манжети | З формованою кромкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 45 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Особливості | з посиленим пильником (TCY) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴
