
Сальник 28*52*9/11,5 (28 52 9/11,5) NBR
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Код: С28529115
- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності більше 30 шт. на 08.05.2026р.
Манжета металогумова (сальник) армована з пружиною, формованою робочою кромкою та посиленим (збільшеним) пильником TCY 28х52-9/11,5 маслобензостійка без напрямку обертання матеріал NBR (нітрильний каучук).
Основні характеристики:
Внутрішній діаметр, мм: 28
Зовнішній діаметр, мм: 52
Висота (товщина), мм: 9
Тип виконання (ГОСТ/DIN): 2,2+ (TCY)
Діаметр ущільнювальної пластини, мм: -
Висота (товщина) по пильнику, мм: 11,5
Напрямок обертання: -
Наявність пружини: +
Робоче середовище: Неагресивні рідини, нафтопродукти
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | С28529115 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 9 мм |
| Основні атрибути | |
| Вид манжети | Армована |
| Виконання манжети | З формованою кромкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 28 мм |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Особливості | з посиленим пильником (TCY) |
- Ціна: 36 ₴
