
Сальник 24*46*10/14 (24 46 10/14) NBR компресор ЗИЛ
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Код: С24461014В
+380 (50) 222-74-12
Відділ збуту- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Манжета металогумова (сальник) армована з пружиною, формованою робочою кромкою та посиленим (збільшеним) пильником TCY 24х46-10/14 маслобензостійка без напрямку обертання матеріал NBR (нітрильний каучук).
Основні характеристики:
Внутрішній діаметр, мм: 24
Зовнішній діаметр, мм: 46
Висота (товщина), мм: 10
Тип виконання (ГОСТ/DIN): 2,2+ (TCY)
Діаметр ущільнювальної пластини, мм: -
Висота (товщина) по пильнику, мм: 14
Напрямок обертання: -
Наявність пружини: +
Робоче середовище: Неагресивні рідини, нафтопродукти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | С24461014, 309777-П, 120-3509070 |
| Виробник | BPT |
| Кросс-номери | 309777-П, 120-3509070 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Матеріал | NBR |
| Напрямок обертання сальника | Без обертання |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗІЛ |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Товщина | 13.5 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид манжети | Армована |
| Діаметр внутрішній | 24 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Виконання манжети | З формованою кромкою |
| Особливості | з посиленим пильником (TCY) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴

