
Сальник 24*46*10 (24 46 10) NBR 236-1029240 ТНВД ЯМЗ
18 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: С244610
- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності більше 30 шт. на 08.05.2026р.
Манжета металогумова (сальник) армована з пружиною, формованою робочою кромкою та пильником 2,2-24х46-10 маслобензостійка без напрямку обертання матеріал NBR (нітрильний каучук).
Основні характеристики:
Внутрішній діаметр, мм: 24
Зовнішній діаметр, мм: 46
Висота (товщина), мм: 10
Тип виконання (ГОСТ/DIN): 2,2 (ТС)
Діаметр ущільнювальної пластини, мм: -
Висота (товщина) по пильнику, мм: -
Напрямок обертання: -
Наявність пружини: +
Робоче середовище: Неагресивні рідини, нафтопродукти
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 236-1029240 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид манжети | Армована |
| Діаметр внутрішній | 24 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Виконання манжети | З формованою кромкою |
| Особливості | з пильником (TC) |
- Ціна: 18 ₴
