Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
>Товар в наявності на 08.05.2026р.Підшипник 180312 (6312 2RS). Підшипник кульковий радіальний з закритим сепаратором. Підшипник відповідає стандарту ДСТУ 520:2014
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.72 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 6 |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Стопорне кільце | Ні |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴

