
Манжета армована 35*48*10 (35 48 10) одноборт NBR
24 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: С354810С
- +380 (67) 884-88-74Відділ збуту
Контактні телефони: 067-884-88-74, 050-222-74-12
Ціна актуальна з ПДВ
Товар в наявності більше 30 шт. на 08.05.2026р.
Манжета металогумова армована з пружиною, формованою робочою кромкою без пильника 1,2-35х48-10 маслобензостійка без напрямку обертання матеріал NBR (нітрильний каучук).
Основні характеристики:
Внутрішній діаметр, мм: 35
Зовнішній діаметр, мм: 48
Висота (товщина), мм: 10
Тип виконання (ГОСТ/DIN): 1,2 (SС)
Діаметр ущільнювальної пластини, мм: -
Висота (товщина) по пильнику, мм: -
Напрямок обертання: -
Наявність пружини: +
Робоче середовище: Неагресивні рідини, нафтопродукти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид манжети | Армована |
| Виконання манжети | З формованою кромкою |
| Висота манжети | 10 мм |
| Внутрішній діаметр манжети | 35 мм |
| Група гуми | 1 |
| Зовнішній діаметр манжети | 48 мм |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Матеріал | NBR |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Робоче середовище | Масло, Неагресивне середовище, Вода, Рідке середовище, Нафтопродукти |
| Робочий тиск | 0.05 МПа |
| Тип манжети | Без пильовика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 35 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Особливості | без пильника (SC) |
- Ціна: 24 ₴
